O firmě Home Credit

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. My vás kontaktujeme
  • 3. Zjistíte kolik ušetříte

Žádost o konsolidaci půjček

Spojíme všechny Vaše půjčky do jedné s nižší splátkou

Konsolidace půjček


Společnost Home Credit a. s. je českou nebankovní institucí, která se specializuje na spotřebitelské financování a úvěry do 150 000Kč. Poskytuje je zejména formou nákupu na splátky, úvěrových či kreditních karet či hotovostních neúčelových úvěrů. Nově také sjednocování půjček do jedné s nižší splátkou.

Home Credit a. s. je součástí mezinárodní Skupiny Home Credit, která dále patří do mezinárodní finanční skupiny PPF a je společností která na český trh vstoupila v roce 1997. Majoritním vlastníkem skupiny je nejbohatší čech Petr Kellner.

U Home Credit můžete získat nejen půjčky, ale také konsolidaci vašich půjček do jedné. Většinu lidí však zajímá Home Credit konsolidace kalkulačka, kterou můžete využít v levé části této stránky. Bezplatně tak získáte informaci o kolik si snížíte měsíční splátku a ušetříte na poplatcích. Nebudete potřebovat ručitele. Home Credit konsolidace půjček se dá vyřídit online během několika málo minut naše pracovnice vám bude volat a ostatní náležitosti s vámi vyřídí po telefonu.

V roce 2011 Home Credit v Česku půjčil celkem 8,75 mld. Kč a celkem během své existence už poskytl úvěr více než dvěma milionům unikátních klientů.

Kontaktní adresa
  • Home Credit, a. s.
  • Moravské náměstí 249/8
  • 602 00 Brno

Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o konsolidaci

Naše Konsolidace půjček HomeCredit do 300 000Kč vám může pomoci z tíživé životní situace. Snižte si splátku a neplaťte zbytečně poplatky a vyšší úrok. Hodnocení našeho sjednocení půjček 4.6/5 založeno na 1502 názorech klientů.
Více

Nejčastější dotazy

Do jak vysoké částky mi pomůžete sloučit půjčku? Budu platit poplatek za vyřížení konsolidace půjček Home Credit? Chci sjednotit své půjčky, co mám udělat? Kdy zaplatím první splátku? Jsou nějaké poplatky za předčasné splacení konsolidace půjček?

Více

Konsolidace půjček

Zjednodušte si život a snižte vaše splátky a úroky z více půjček do jedné díky nejvýhodnější konsolidaci půjček HomeCredit. Půjčky vám sjednotíme od 30000Kč do 300000Kč jednoduše a rychle. Žádost vyplníte online z pohodlí vašeho domova.

Více
© Home Credit konsolidace - aktualizace webu 2016 - nejvýhodnější konsolidace půjček, nebankovní konsolidace půjček homecredit