Často kladené dotazy

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. My vás kontaktujeme
  • 3. Zjistíte kolik ušetříte
Do jak vysoké částky mi pomůžete sloučit půjčku?
Konsolidaci půjček provádíme od 30 000 Kč do 300 000Kč.
Budu platit poplatek za vyřížení konsolidace půjček Home Credit?
Nebudete, vyřízení konsolidace je naprosto zdarma.
Chci sjednotit své půjčky, co mám udělat?
Nejdříve je nutné vyplnit online žádost. Poté vás kontaktuje naše pracovnice a bude po vás požadovat 2 doklady totožnosti (například OP, řidičský průkaz), výpis z bankovního účtu, potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele a úvěrovou dokumentaci smluv, které chcete sloučit.
Kdy zaplatím první splátku?
První splátku je nutné zaplatit přesně 1 měsíc od převzetí peněz, které jsme vám zaslali na váš bankovní účet, nebo pomocí složenky.
Jsou nějaké poplatky za předčasné splacení konsolidace půjček?
Nejsou, konsolidaci můžete kdykoliv předčasně zaplatit a to bez jakýchkoliv poplatků.
Chci zmenit dobu splatnosti splátek, není to problém?
Není, o změnu můžete zažádat telefonicky nebo písemně.

Kontaktní formulář

Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o konsolidaci

Naše Konsolidace půjček HomeCredit do 300 000Kč vám může pomoci z tíživé životní situace. Snižte si splátku a neplaťte zbytečně poplatky a vyšší úrok. Hodnocení našeho sjednocení půjček 4.6/5 založeno na 1502 názorech klientů.
Více

Nejčastější dotazy

Do jak vysoké částky mi pomůžete sloučit půjčku? Budu platit poplatek za vyřížení konsolidace půjček Home Credit? Chci sjednotit své půjčky, co mám udělat? Kdy zaplatím první splátku? Jsou nějaké poplatky za předčasné splacení konsolidace půjček?

Více

Konsolidace půjček

Zjednodušte si život a snižte vaše splátky a úroky z více půjček do jedné díky nejvýhodnější konsolidaci půjček HomeCredit. Půjčky vám sjednotíme od 30000Kč do 300000Kč jednoduše a rychle. Žádost vyplníte online z pohodlí vašeho domova.

Více
© Home Credit konsolidace - aktualizace webu 2016 - nejvýhodnější konsolidace půjček, nebankovní konsolidace půjček homecredit